Super brácho. Kurz ti právě přistává v mailu, ale ještě pro tebe něco mám.

ZBAV SE JEDNOU PROVŽDY STRACHU MLUVIT ANGLICKY

JAZYKOVÝ MENTORING “ODBLOKUJ SE”

70% SLEVA – JEN TEĎ A TADY, PAK UŽ JEN ZA 3000 Kč

Tahle sleva platí:

JDU DO TOHO!

PO TOMHLE KURZU:

1. Zbavíš se nervozity

Znáš ten pocit, když otevřeš pusu, ale strach a nervozita tě úplně zblbnou? Najednou nevíš co říct a máš mžitky před očima. Zažil to snad každej. Mentoring “Odblokuj se” ti pomůže to zmáknout a zapracovat na tom, abys při používání angličtiny zůstal ledově klidnej.

2. Přestaneš řešit druhý

“Co si o mě asi tak lidi řeknou, když udělám chybu? Budou mě mít za blbce.” – tohle jsem si říkal, když jsem před lety začínal s angličtinou. Naštěstí už na to dnes mám zaručenej recept, jak se toho zbavit.

3. Překonáš strach a získáš odvahu

Ať už budeš chtít oslovit holku na baru, pokecat si s cizincem na dovolený, nebo třeba vyřídit pracovní hovor v angličtině, pomůžu ti získat odvahu. Protože k čemu ti je znalost angličtiny na papíře, když ti strach nedovolí komunikovat? Neboj, spolu to zvládneme.

4. Naučíš se anglicky tím, co tě fakt baví

Chceš se efektivně učit pomocí filmů, seriálů? Naučím tě, jak aktivity, který si nejvíc užíváš proměnit ve skvělou příležitost, jak se naučit anglicky! Využij moje vychytaný nástroje: Bude tě to bavit 10x tolik a zlepšíš se neskutečným tempem!

5. Získáš správný mindset

Není to jen o tom, umět správně předminulej čas. Je to o tom vědět, proč se učím, k čemu to je a jak k tomu získat tu potřebnou motivaci. Odstranit bordel z hlavy a bejt dobrej – to je naše společná mise v tomhle kurzu!

6. KONEČNĚ SE ODBLOKUJEŠ A ROZMLUVÍŠ 

Brácho, ségro – není třeba říkat víc. Vím, že tě to trápí. Já ti dokážu pomoct. A kdyby ne, vracím prachy. Otázka ale je:

JDEŠ DO TOHO SE MNOU?

Chceš se se mnou odblokovat? 

jdu do toho

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.