Frázová slovesa

Audiokurz, možnost sledovat i jako video

Popis kurzu:

ZDAR! Věděl jsi, že 4 slovesa z 5 v mluvené a hovorové angličtině jsou FRÁZOVÁ? Chtěl bys je dávat jak pán, bavit se u toho a navíc využívat efektivně svůj čas?

Tak tenhle kurz přesně potřebuješ!

POZOR!

Kurz v předprodeji je určen opravdu jen pro prvních sto lidí. Tak si to nenech utéct!

Aktuální cena: 3000 Kč

Co kurz obsahuje?

 • NASADÍŠ SLUCHÁTKA A JEDEŠ
  Ve vlaku, cestou z práce, při běhání, cvičení nebo uklízení… VŠUDEVOLE. Jo. Tenhle kurz si můžeš pustit vážně všude. Je natočený ve stylu podcastu, abys ses mohl učit efektivně, kdykoliv a kdekoliv. (Můžeš se ale učit i s obrazem)
 • PŘEHLEDNÁ STRUKTURA
  Jednoduše ucelený kapitoly vždy zakončený procvičováním. Abys to do tý hlavy pěkně dostal a v praxi si vše vyzkoušel a natrénoval. Jak pán.
 • PŘÍKLADY A SCÉNKY
  V kurzu se spolu podíváme na spoustu příkladů z filmů, seriálů a každodenní praxe. To je přece ten nejlepší způsob, jak se učit.
 • POHODOVÁ FORMA
  Proč se učením stresovat? Tady už (bohudík) nejsme ve škole. Žádný testy, žádný hroty. Pohoda, pokec, sranda, vtípečky a blbůstky ti budou napříč celým kurzem zlepšovat náladu.
 • GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
  Na to jsem nejvíc hrdej. 99 % lidí je s kurzy spokojeno. Jsou prostě dobrý. Ale kdyby ti náhodou tenhle nesedl, stačí napsat a pošlu ti peníze zpátky. Jak prd.
 • NĚCO NAVÍC?
  Kurz obsahuje i výpisky, což je super, když zrovna někde při poslechu lítáš, ale chceš si to pak zopakovat. Taky ode mě dostaneš přístup k naší FB vip skupině, kde máš možnost pokecat s jinými studenty a sledovat bonus content. A ještě něco všechny další kurzy dostaneš Top slevu!
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.