Frázová slovesa

Audiokurz, možnost sledovat i jako video
Aktuální cena:
3000,-
KOUPIT KURZ

Popis kurzu:

ZDAR! Věděl jsi, že 4 slovesa z 5 v mluvené a hovorové angličtině jsou FRÁZOVÁ? Chtěl bys je dávat jak pán, bavit se u toho a navíc využívat efektivně svůj čas?

Tak tenhle kurz přesně potřebuješ!

POZOR!

Kurz v předprodeji je určen opravdu jen pro prvních sto lidí. Tak si to nenech utéct!

KOUPIT KURZ

Co kurz obsahuje?

NASADÍŠ SLUCHÁTKA A JEDEŠ

Ve vlaku, cestou z práce, při běhání, cvičení nebo uklízení… VŠUDEVOLE. Jo. Tenhle kurz si můžeš pustit vážně všude. Je natočený ve stylu podcastu, abys ses mohl učit efektivně, kdykoliv a kdekoliv. (Můžeš se ale učit i s obrazem)

PŘEHLEDNÁ STRUKTURA

Jednoduše ucelený kapitoly vždy zakončený procvičováním. Abys to do tý hlavy pěkně dostal a v praxi si vše vyzkoušel a natrénoval. Jak pán.

PŘÍKLADY A SCÉNKY

V kurzu se spolu podíváme na spoustu příkladů z filmů, seriálů a každodenní praxe. To je přece ten nejlepší způsob, jak se učit.

POHODOVÁ FORMA

Proč se učením stresovat? Tady už (bohudík) nejsme ve škole. Žádný testy, žádný hroty. Pohoda, pokec, sranda, vtípečky a blbůstky ti budou napříč celým kurzem zlepšovat náladu.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Na to jsem nejvíc hrdej. 99 % lidí je s kurzy spokojeno. Jsou prostě dobrý. Ale kdyby ti náhodou tenhle nesedl, stačí napsat a pošlu ti peníze zpátky. Jak prd.

NĚCO NAVÍC?

Kurz obsahuje i výpisky, což je super, když zrovna někde při poslechu lítáš, ale chceš si to pak zopakovat. Taky ode mě dostaneš přístup k naší FB vip skupině, kde máš možnost pokecat s jinými studenty a sledovat bonus content. A ještě něco všechny další kurzy dostaneš Top slevu!

KOUPIT KURZ